• 🍎"Światowy Dzień Jabłka"🍎

•  🍎"Światowy Dzień Jabłka"🍎  28 września zorganizowaliśmy w naszej szkole zajęcia prozdrowotne, których celem było zachęcenie uczniów do spożywania jabłek  jako źródła witamin. 🍏😋💪

• 🍏🍎 DZIEŃ JABŁKA 🍎🍏🐛🍎🐛

• 🍏🍎🍏🍎"Zielone, żółte czerwone, okrągłe, słodkie, pachnące, a jako przekąska niezwykle smaczne i sycące… 🍏🍎🍏🍎 Jabłko – pełne witaminek dla chłopaków i dziewczynek. Wszyscy jabłuszka 🍎 chętnie jemy i DZIEŃ JABŁKA świętujemy!!! 🍎🍏🐛🍎🐛🍏🥰

• Laboratoria Przyszłości

• W ramach propagowania zdrowego stylu życia uczniowie klasy 8 na godzinie wychowawczej przygotowywali sałatki, korzystając ze sprzętu kuchennego, zakupionego dzięki udziałowi szkoły w programie Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłosci, #LaboratoriaPrzyszlosci

• Konkurs o Józefie Wybickim.

• Czworo uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu o Józefie Wybickim. W pierwszym etapie młodsi uczniowie wykonywali portret Józefa Wybickiego, a starsi pisali wiersz. W dniu dzisiejszym odbył się konkurs wiedzy, w którym pierwsze miejsce zdobył Kordian Plata.

Gratujemy naszym uczniom!

• Dziecięce Biegi im. J. Kielasa organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skarszewach.

• 📣19 września 2022 roku, nasi uczniowie uczestniczyli w Dziecięcych Biegach im. J. Kielasa organizowanych przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skarszewach.

🏆 Rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach wiekowych: 🏃🏻‍♀️🏃‍♂️

✔️Kategoria I - klasy III/IV (rocznik 2013/2012)

✔️Kategoria II - klasy V/VI (rocznik 2011/2010)

✔️Kategoria III - klasy VII/VIII (rocznik 2009/2008)

Zawody przebiegły w miłej atmosferze, każdy uczestnik otrzymał medal 🏅i ciepły poczęstunek🌭.

• Pamiętamy!

• W 83 rocznicę wybuchu II wojny światowej, delegacja z naszej szkoły złożyła kwiaty na grobie pomordowanych.

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Niech będzie to dobry czas przekazywania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności, ale również czas radości, fascynujących przeżyć i nowych przyjaźni.