• 🏅Tata na medal 🏅

• 🏅Tata na medal 🏅  Z okazji Dnia Ojca dzieci z klas I-III na przygotowały medale dla swoich Tatusiów🧔🏻‍♂️🥰

• " MOJE HOBBY, MOJA PASJA" 🪓♟️🐈🐕⚽

• Wczoraj dwójka dzieci z naszego oddziału przedszkolnego brała udział w szkolnym pokazie hobbystycznym  - " MOJE HOBBY, MOJA PASJA" 🪓♟️🐈🐕⚽  Ignacy zaprezentował swoje umiejętności strugania w drewnie tj. miecz🗡️, tarcza,  wspólnie z tatą zrobiony drewniany domek 🏚️ itp.  Miłosza zainteresowaniem jest umiejętność gry w szachy ♟️ oraz pasja do samochodów - rozpoznawanie wszystkich marek i ich maksymalnych prędkości  🚙🚓🚗🏁🏎️ .  Brawo dla Was chłopacy 👏👏

• Nagrody i stypendia Burmistrza Skarszew

• Dzisiaj w hali Skarszewskiego Centrum Sportu odbyła się uroczystość wręczenia nagród i stypendiów Burmistrza Skarszew za wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe.

Uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali nagrody za bardzo wysokie wyniki w nauce to:

-Adrian Gierszewski

-Małgorzata Heksel

-Laura Rekowska

-Samanta Sowińska

-Julia Wiczanowska

Wszystkim Uczniom i Rodzicom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 👏

• Moje hobby

• Dzień upłynął nam pod hasłem: "Moje hobby". Uczniowie dzielili się dzisiaj swoimi pasjami, zainteresowaniami, a także pokazywali nam swoich pupili. Mieliśmy okazję podziwiać papugi, psy, króliki, koty, a nawet jaszczurki i kury.

• 📣UWAGA📣 „SZKOLNE PODCHODY „ - wyniki

• 📣UWAGA📣 „SZKOLNE PODCHODY „ - wyniki:

Klasa 4️⃣ - gr. 🔵 Nikola Bzichot, Nadia Dolna, Milena Kroll, Marta Brzoskowska, Aleksander Kosiecki.

Klasa 5️⃣ - gr. 🔵 Anna Kistowska, Judyta Mączkowska, Szymon Falgowski.  Klasa 6️⃣ - gr 🔵 Blanka Gostomska, Zuzanna Tobojka, Kamil Rekowski.

Klasa 7️⃣ - gr 🔵Zuzanna Ertmańska, Kinga Kroll, Kordiam Plata, Wendrowski Piotr, Antek Brzoskowski, Jan Machnikowski.

Klasa 8️⃣ - gr. 🔵 Julia Wiczanowska, Małgosia Heksel, Wiktoria Nierzwicka, Samanta Sowińska, Oliwier Gdaniec.  Zwycięskie grupy otrzymały dyplomy i nagrody a wszyscy uczestnicy słodkie niespodzianki.

Gratulacje❗️❗️❗️📣

• „SZKOLNE PODCHODY” 🔵🟡🟢 ⏱🏢.

• W naszej szkole odbyły się „SZKOLNE PODCHODY” w których wzięli udział uczniowie klas -.

Klasy w drodze losowania zostały podzielone na grupy: .

Każda grupa miała za zadanie w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na pytania z wiedzy ogólnej, rozwiązać rebusy, łamigłówki, ułożyć puzzle oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej szkoły.

• Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

• W poniedziałek rozdane zostały dyplomy i nagrody w Szkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas 4-8. Test został przeprowadzony on-line. Uczniowie mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy na temat Wielkiej Brytanii🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🇬🇧, Kanady🇨🇦, Stanów Zjednoczonych🇺🇸, Australii 🇦🇺i Nowej Zelandii – ich historii, kultury, geografii, zwyczajów oraz świąt.

Najlepsze wyniki uzyskali:

I miejsce: Małgorzata Heksel – kl. 8,

II miejsce: Julia Wiczanowska – kl. 8,

III miejsce Zuzanna Tobojka – kl. 6.

Wyróżnienia otrzymali:

Marika Kubisz (kl. 4), Anna Kistowska (kl. 5), Adam Bielawski (kl. 6), Kordian Plata (kl. 7), Oliwier Gdaniec (kl. 😎.

Gratulujemy👏👍

• Przystanek Drzewina

• 15 czerwca w Drzewinie, klasa 8 integrowała się podczas "Ekstremalnego Dnia". Sporo emocji i wrażeń dostarczyły im takie zajęcia jak: paintball, strzelanie z ASG, szkolenie i impreza na orientację, elementy survivalu, brawurowy tor przeszkód, strzelanie z łuku oraz kula sferyczna. Nad wszystkimi konkurencjami czuwał trener BTA Kompas. Wycieczka zakończyła się pieczeniem kiełbasek i ogniskiem. Dziękujemy Rodzicom klasy 8 za wybór tego miejsca oraz za wsparcie podczas wycieczki.

• Wycieczka rowerowa klasy VI 🚴‍♀️🚴‍♂️

• Dzisiaj klasa 6️⃣ wyruszyła na wycieczkę rowerową 🚴‍♀️🚴‍♂️ Pogoda🌤 i humory😁 nam dopisywały, spędziliśmy wspólnie super dzień❗️ Dziękujemy pani Ewie i pani Sylwii za poczęstunek ☺️

• Zdrowe przekąski w zerówce 🍓🍌🍇🍐🍎🍏🤗

Dzisiaj dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały sobie letnią sałatkę owocową. Było smacznie, kolorowo, zdrowo i witaminkowo

• Konkurs matematyczny w klasach I-III

• W ostatnim miesiącu nauki szkolnej, odbył się klasowy konkurs matematyczny dla klas I-III. Wszyscy uczniowie zmagali się z zadaniami matematycznymi w swojej kategorii wiekowej.

Klasowymi mistrzami matematyki zostali:

kl I - Alan Żmuda

kl II - Kacper Malkowski

kl III - Helena Bielawska

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy

i życzymy dalszych sukcesów na polu matematycznym!

• Egzamin na kartę rowerową 🚴‍♀️🚴‍♂️

• W dniu dzisiejszym odbył się egzamin na kartę rowerową w klasach 4️⃣ i 5️⃣.  Wszystkim poszło świetnie, z uśmiechem na twarzy zaliczyli swój pierwszy egzamin. 🚴‍♀️🚴‍♂️ Gratulacje i brawa 👏👏👏

• Dzień Dziecka na Orliku.

• Dzień Dziecka uczniowie naszej szkoły spędzili aktywnie na Orliku. Było mnóstwo zabaw, gier i śmiechu. Atrakcją był dmuchany zamek, kiełbaski z grilla, lody i inne słodkości. Serdecznie dziękujemy Pani sołtys Gabriela Plichta za pomoc finansową przy organizacji tego dnia.